ΗABlT 19 υj.eçαrja nga Tirana: “Dυa të jem e një mαs hkυΙΙi por…”

Një vajzë 22-vjeçare ka treguar historinë e saj të dashurisë me një djalë i cili njëkohësisht ishte i lidhur prej 3 vitesh me një vajzë tjetër.

Vajza shprehet se e dashuron atë dhe kjo ka bërë që të mos e lërë. 

“Une jam nje vajze 22 vjec..kam jetuar dhe punuar per 6 vjet ne greqi aty ku u njoha me nje djal nga tirana..u dashurova me nj djal 23 vjc ne pun.

nfillim ishim thjesht kolg pune pastj …por koha kalonte na bente me te lidhur me njeri tjtrin deri sa u dashuruam marrezisht ..

por pasi ta njihja un ai kishte nj lidhje 3 vjecare me nj vajz tjtr..ai vendosi qe lidhja e tij 3vjcare t vazhdonte pa

djenin e saj nderkoh qe t ishte bashk dhe me mu .. un e pranova ashu sic ishte seps edoja dhe edua shum…

dhe sot bej 1 vit qe jam akoma me ate edhe pse me vr e t ndergjegja lend o hem duke

I shikuar bashke..dashuria me ka ber te mos heq dor nga ai … edi qe esht nje lidhje n de rlikuar

….si mendoni a eshte nje dashuri e pa fajshme..??”,-përfundon letra e vajzës.