AΙbani shkoί në Gjermani u m. αrtυa për Ιetra, dhe nυsja i dεΙ mashkυΙΙ…

Përshendetje jom nje fans i juaj ne lajthia dhe ju kom percjell shum.. dhe ne kohen e fundit e shoh qe postoni edhe lajme dhe deshta tju tregoj nje histori temen qe me ka ndodh!…

Isha 18 vjeqar dhe jetoja ne Kosovë, por si shumica qe jetojn ne kosovë deshira ime ishte qe te iki nga kosova dhe te dal ne gurbet por me shum ne GJERMANI! 

Dhe u njoftova me nje “Gjermane” ne face dhe bisiduam diku 4 muaj nenstop!

normalisht nuk e di gjermanishten por hysha ne google transle dhe i perkthejsha nga shqip ne gjermanisht,

nejse vendosa te iki nga kosova ne te zez dhe arrita qellimin shkova ne gjermani, edhe kur shkova si gjdo mashkull kisha qef me prek, por nuk me lejke vetem puthje.

Edhe erdh momenti per ne shtrat,,,, ohhhh zot cka me pa kastravecin aj! e tjom qu tu sha e tu ik e drejt e nkosov jam ardh!

kshtu qe kujdes rinia me kon po martoheni ky ishte historia ime! ju pershendes.