February 25, 2024
Lajme

Aυrela Gaçe Si Asnjëherë, Prezaηton Heroίn E Saj’ Dhe Rrëfen Prapaskeηat…

Pas disa javësh mundimesh, këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka dhënë lajmin e mirë se ka mundur ta rifitojë plotësisht llogarinë e saj në ‘Facebook’. Ajo ka prezantuar’ ‘heroin’.

“Që ta dini ju, ky super djali këtu, punoi për të më kthyer faqen zyrtare në Facebook “fanpage” Ishte nje “lu.ftë ” e ashpër ditore mes nesh e hajdutëve”, – tha Aurela.

Që ta dini ju, ky super djali këtu ,punoi per të më kthyer faqen zyrtare në Facebook #fanpage .

Ishte nje “lu/ftë ” e ashpër ditore mes nesh e hajdutëve.

Ata ishin grup. Rei ishte vetëm. E ajo qe më gezon, përveçse zotësisë së tij, eshte edhe ana njerëzore.

Ai u afrua te me ndihmoje pa asnje perfitim, thjeshtë doli në mbrojtje te imazhit tim, pa më takuar kurrë më parë.

Ku gjenden kollaj këta njerez?”, shkruan ajo. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *