Aksident i frίkshëm në Korçë, mαkina kthehet ρërmbγs, ρΙagoset shoferi

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të vendit të quajtur ‘Dritat e Verdha “, aty ku një automjet tip” Volvo” është përmbysur por për fatin e mirë nuk ka patur probleme për drejtuesin e këtij mjeti

Sipas policisë mësohet se në momentin e aksidentit drejtuesi ka ka humbur kontrollin e mjetit duke sjellë dhe përmbysjen e mjetit. Të njëjtat burime thanë se drejtuesi i mjetit ka patur lëndime të lehta.

Policia po heton për shkakun e këtij aksidenti.