Aksident i rëndë/ Makina ρërpΙas motorin, hυmb jetën biznesmeni i njohυr (Fotot)

Një 28-vjeçar ka humbur jetën në një aksident trafiku të ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Iraklio, Greqi, kur motoçikleta që drejtonte është përplasur me një makinë me qira që transportonte turistë.

Mediat greke raportojnë se në vendngjarje kanë mbërritur autoambulancat e EKAB-it të cilët kanë marrë drejtuesin e makinës

pa ndjenja dhe dy pasagjerët të cilët mësohet se nuk kanë pësuar lëndime të rënda, ndërsa i riu kishte ndërruar jetë në vend.

Sakaq, viktima ishte një biznesmen që ishte mjaft i njohur në ishull.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *