Aksident i rëndë në Shqipëri, makina merr përραra gjγshin dhe nipin 5-vjeçar

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në kryqytet.

Policia bën me dije se një automjet ka përplasur një 63-vjeçar dhe nipin e tij të mitur 5-vjeç.

“E. H., 32 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin ka aksidentuar shtetasin P. M., 63 vjeç,

dhe nipin e tij të mitur 5 vjeç, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.