Çfαrë ndόdhi? Autostrada Tiranë-Durrës mbushet gjίthë grύrë, krijohet trαfik i rëndυar(Detaje)

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në autostradën Tiranë Durrës.

Një trajler është përfshirë në aksident dhe gjithë gruri që ishte ngarkuar në të është shpërndarë në autostradë .

Ndërkohë që po për shkak të aksidentit, trafik i rënduar është shkaktuar në aksion Tiranë-Durrës, më konkretisht në hyrje të Kasharit, ku edhe ndodhi aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *