February 25, 2024
Lajme

“Çmendet” 29 vjeçari në Krujë, rreh grυan dhe kγnatin

DVP Durrës

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë arrestuan në flagrancë, për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin E. N., 29 vjeç.

Banues në Krujë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij dhe vëllait të saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *