Djαli i ri nga Shkodra kαρ mαt të fe jυαrën me dαs hnοrin/ Reagimi i tij i lë të gjithë me gojë haρυr

Tr adhëtia në çift në jo pak raste ka shkaktuar skena ag resiviteti, madje edhe k rime, në publik. Një qytetar ka treguar skenën e zbulimit të tra dhëtisë në çift, që ka ndodhur në një nga lokalet e Shkodrës.

Përpos tr adhëtisë, qytetarit i ka bërë përshtypje indiferenca e njerëzve përballë një konflikti dhe aq më tepër para d hunës ndaj një femre.

“Pershnetje shkodra. Sot ndodhi dicka marre me e pa dhe degju kush mu ne nje lokal pak si ne periferi te qytetit. Nje djale rreth 30 vjec gjeti mesa duket ne kafe te fejumen me nje tjeter.

Un i kisha vec dy tavolina ma larg. Ca skene. Me erdhi ke q per at vajzen se kerkujt sja mbajti me nderhy.

Ai u fut dhe e kapi per flokesh dhe e mori me vedi ne te 100 e sekondit. Mbani pershtypje ai djali tjeter nuk reagoi hiq e madje as ky vet si tha gja atij.

Sla gja ma e s ha vajzen e botes. Ne menduam mos e kishte moter…por ajo qe na bani krejt pershtypje asht se ne lokal kishte gra dhe burra e kerkush nuk e ndihmoi edhe pse ajo ule riste.

Une jam emigrant edhe I thashe shokut me lajmeru po licine edhe me thane tan lene mar punet e tyne jane.

Mir ja bani. Po ai asht d hunim. Gjithsesi jam shoku nga ajo skene”, rrëfen qytetari për Shkodra News.