February 25, 2024
Lajme

Dy moderatorët e Top Channel i befasojnë të gjithë me υeprimin, shfaqen në mes të avionit dυke…

Dalina Buzi dhe moderatori i Top Channel Flori Gjini kanë ndarë momente gazmore nga avioni me të cilin po udhëtoni.

Ato shfaqen të vetëm në mes të avionit duke kërcyen. Dy moderatorët kanë shkëmbyer më pas edhe disa batuta mes tyre.

“2 gjera per te sqaruar:

-Kercimi ne fillim tek sediljet u realizua pasi avioni e perfundoi procesin e ngjitjes dhe drita e rripit te sigurimit u fik.

Gjithsesi, asistentet e fluturimit, kur na pane na ulen direkt ne sedilje dhe na terhoqen vemendjen.

– Celulari ishte ne airplane mode ndersa filmonte”, shkruan Dalina.

Ndiqni videon këtu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *