E αkυzoi ρυbΙikisht se nuk ishte e υi ..gjër/ V αjza jetime shqiptare i dorëzon υnazën dhe çmeηd rrjetin…

Disa orë më parë pranë redaksisë së JOQ Albania shkroi një djalë i ri, i cili ndau historinë e tij dhe të të një vajze me të cilën ai kishte pasur marrëdh ënie.

Djali shkroi se ai ishte emigrant dhe se kishte 6 vite që jetonte jashtë Shqipërisë.

Para tre vitesh, ia njihet me një vajzë në rrjetet sociale dhe pasi vjen në Shqipëri e takon atë dhe kalojnë një natë në hotel.

Vajza siç tregon, ai i kishte thënë se ishte e vi rgjër, gjatë aktit int im ajo kishte pasur gja kderdhje, por kur ai kishte shkuar në banjë vajza kishte fotografuar çarçafin.

Kaq duhej që djalit në fjalë t’i lindnin dyshimet se vajza nuk ishte e vi rgjër. Mesazhi i plotë:

Persh JOQ Ju lutem dua te jem anonim! Dua te tregoj nje histori q me ka ndodhur! Jam nje emigrant dhe kam 6 vite ne gurbet.

Para 3 vitesh njoha nje vajze ne fb e cila jetonte ne shqiperi.vazhduam te flisnim vazhdimisht cdo dite . Gjat kohes qe ne flisnim ajo me thoshte q nuk ka pasur asnjeher te dashur , jam e vi rgjer dhe se nuk kam puthur kurr njeri!

Ishte 18 vjeçe ne ate kohe! Gjat kohes q ne flisnim krijova nje lloj besimi kjo shkak menyra se si mu prezantua etj etj.

Anyway pas 3 vitesh ika ne shqiperi,e takova dhe pas dy tre ditesh ikem ne hotel! Pasi kryem marrdh enie ajo kishte gja kderdhje ,ok deri ktu.

Ne moment ngrihem dhe shkoj ne banjo, sapo futem ne banjo degjoj tel e saj qe i beri foto çarçafit sapo un hyra nbanjo! U ktheva e pyeta pse i bere foto?

Me tha q mfal nqs mendon keq por e bera sepse ishte hera e par x mua dhe ishte dicka e vecante! Nga aty e mrapa dyshimet e mia u thelluan cdo dite!a thua eshte ma shtrim gjith kjo histori dhe se ajo me ka genjy gjith kohen?”

Pas kësaj në redaksinë e JOQ Albania ka shkruar një vajzë, e cila thotë se është pikërisht ajo vajza për të cilën ka shkruar djali.

Ajo thotë se është e fejuara e djalit dhe se tani që ka lexuar atë mesazh është gati t’i dorëzoj atij unazën ku të dojë ai. Po ashtu në mesazhin e saj ajo thotë se i vjen rëndë sepse shumë mirë ata mund ta kishin zgjedhur këtë gjë privatisht.

Ndër të tjera vajza shkuan se një ditë ai do t’i japë llogari Allahut për këtë gjë që bëri dhe për lo tët që ajo po derdh. Mesazhi i plotë: