February 25, 2024
Lajme

E FUNDIT/ Tërmeti godet qγtetin shqiptar, ja sa ishte magnitύda

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e sotëm në Serbi, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut.

Lëkundjet janë ndjerë në rajonin e Ferizajt, sipas faqes EMSC.

Magnituda ishte 3.2 e shkallës rihter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *