E reja u hodh nga tαrraca e bαnesës, zbυΙohen detaje nga njohja e 27-vjeçares me Altin Çokun: Pυnonte në shtëρinë e…

Muajt e fundit në Shqipëri rrjetet sociale janë kthyer në shkaktar të vetëvrasjeve.

Rasti i fundit është i një 27-vjeçarje ku pas publikimit të një fotoje intime në Tik-Tok i ka dhënë fund jetës së saj duke u hedhur nga tarraca e katit të 4 të kësaj banese.

Si fillim nga policia e Tiranës u raportua se e reja kishte rënë nga lartësia, por pas dëshmive të familjarëve dhe kqyrjes së telefonit të saj, shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 5 kanë zbardhur ngjarjen.

Pas verifikimeve të kryera nga grupi hetimor, policia arrestoi Altin Çokun, i cili akuzohet se ka shkaktuar vetëvrasjen e Sibela Abedinit pas publikimit të fotos.

Tezja e të ndjerës akuzon Altin Çokun se e ka vrarë, pasi sipas saj mbesa nuk është vetëvrarë.

39-vjeçari pretendon se nuk e ka shpërndarë ai foton, por shoku i tij.

27-vjeçarja ishte e martuar në Kosovë, por së fundmi kishte probleme me bashkëshortin dhe prej një muaj qëndronte tek familja e saj në Kamëz.

Tezja e të ndjerës akuzoi 39-vjeçarin për vrasjen dhe zbuloi se ajo ka punuar si pastruese në banesën e 39-vjeçarit, Altin Çoku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *