E rëndë në Tiranë! Bυrri tenton të shtγρë me makinë bashkëshorten e tij

Ngjarje e frikshme në Tiranë. Një burrë ka tentuar të shtypë me makinë bashkëshorten e tij.

Policia po punon për për kapjen e R. M., 48 vjeç, pasi ka tentuar të dëmtojë gjatë drejtimit të automjetit, bashkëshorten e tij, e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje.

Gruaja ka mundur t’i shpëtojë shtypjes dhe ka kryer një kallëzim në polici.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.