February 25, 2024
Lajme

E rëndë! Shqiρtari rreh brύtalisht 21-υjeçaren në ρalestër me grυshte, shkeΙma e ρesha (VIDEO)

Një sulm brutal ka ndodhur në një palestër në Pescara, ku një 21-vjeçare u godit me grushte shkelma e pesha nga një shqiptar rreth 50 vjeç.

Gjithçka është regjistruar nga kamerat e sigurisë, ku shihet momenti kur vajza 21-vjeçare po ngrinte pesha në një stol, kur pa asnjë arsye u rrah nga shqiptari me të cilin po fliste.

Kur nisi ta sulmonte, vajza tentoi të arratisej, por ai e ndaloi dhe e goditi me grusht në fytyrë. Pasi e rrëzon në tokë, e dhunon sërish.

Në atë moment ndërhyri një instruktor, por sulmuesi nuk u ndal: hodhi një peshë ndaj vajzës, por fatmirësisht nuk e preku, pasi e reja po largohej me vrap në një nga dhomat e ndërrimit

Emigranti ka kapur një shufër hekuri, duke kërcënuar klientët e tjerë dhe ka arritur tek vajza në dhomë duke e bllokuar brenda. Vetëm ndërhyrja e karabinierëve ndaloi sulmin.

Ai akuzohet për krime që variojnë nga plagosja në tentativë për vrasje e deri te rrëmbimi.

Por i pakënaqur me atë që i bëri të resë, ai ofendoi rëndë edhe pronaren e palestrës pasi ajo shprehu mendimet e saj me një postim në Facebook dhe përdorues të tjerë.

SHIKO VIDEON KETU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *