Egla Ceno bën “t werk” ραra fytγrës së Luiz Ejllit, mos e hυmbisni reagimin e këngëtarit (VIDEO)

Luiz Ejlli dhe Egla Ceno janë bërë bashkë në festën e organizuar mbrëmjen e djeshme për ish-konkurrentët e këtij reality shoë.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit duket qartë Luizi duke performuar në skenë këngën e tij më të re me Getto Geasyn.

Në një moment artistit i bashkohet Egla, e cila vazhdoi të kërcente duke bërë “twerk” para këngëtarit, ndërsa ky i fundit është habitur nga performanca e aktores.

https://twitter.com/krishtidashtun/status/1795193060290125888?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1795193060290125888%7Ctwgr%5Ea9a5fc043593bf08d876ad07cc5d4b5d357281f0%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.voxnews.al%2Flifestyle%2Fegla-ceno-ben-twerk-para-fytyres-se-luiz-ejllit-mos-e-humbisni-reagimi-i66644

Kujtojmë që këngëtari shkodran ishte një ndër personazhet më të komentuara në shtëpinë e “BBV”, i cili me lojën dhe humorin e tij bëri për vete një publik të gjerë, duke u shpallur edhe fituesi i BBV2, ndërsa Egla Ceno është fituesja e freskët e BBV3.