EkskIuzive! Ρυnon si E SΚ0RΤË? Megi Pojani kaρet mat me te dąs hυrin miIioηer

Ndonse Megi nuk ka folur per jeten e saj private, prej kohesh diskutohej qe ishte ne nje lidhje, ndonese ka fjale qe ajo punon si e.s.ko.rte ne Tirane.

Kryefjala.com ka siguruar nje foto te Megi Pojanit me te dashurin e saj, Luisin i cili eshte biznesmen dhe nje figurë jo publike.

Ata jane duke pire kafe me nje tjeter dyshe ne Tirane dhe kjo eshte hera e pare qe cifti kapen se bashku.

Epo nuk na mbetet gje tjeter vec se ti urojme jete te lumtur c/iftit me te ri ne kryeqytet. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *