Grυαja ekzekυton bύrrin me thikë në orët e para të mëngjesit

Një krim i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kalkidë, kur një grua ka vrarë me thikë një burrë.

Ngjarja ka ndodhur pak pas orës 08:00 të mëngjesit në rrugën kryesore të Kalkidës pranë gjimnazit të 4-të.

Banorët e zonës, por edhe Policia e mbërritur në vendngjarje, po përpiqen të kuptojnë motivet që e shtynë gruan të vrasë burrin fatkeq.

Menjëherë janë njoftuar autoritetet lokale të policisë dhe po hetojnë rastin.