H0ROSK0ΡI I DITËS së sotme, e shtυnë 25 mαrs 2023

DASHI

Ditën e shtunë 25 mars 2023, hëna është pak kundër dashurisë  dhe kërkon një arsyeshmëri më të madhe në sjellje. Nga ana tjetër, në punë mbani larg polemikat e mundshme. Ju rrezikoni të debatoni me ata që ju rrethojnë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 25 mars 2023), nëse duhet të pyesni diçka partnerin tuaj, shtyjeni diskutimin për në fillim të prillit. Për sa i përket punës, duhet të jeni pak të kujdesshëm me financat.

BINJAKËT

Keni hënën në anën tuaj, kështu që drita jeshile ndaj emocioneve për t’i ndarë me partnerin tuaj. Mos harroni të rrethoheni me njerëz pozitivë dhe të merrni ndihmë nga ndonjë ekspert financiar në punë.

GAFORRJA

Në dashuri do të ishte më mirë të mos emocionoheni shumë, sepse hëna është përballë dhe nuk ju ndihmon. Në punë ka mundësi të rëndësishme për një ndryshim të madh. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe mezi prisni të lançoni veten në lajme të mrekullueshme.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 25 mars 2023), në dashuri do të ishte më mirë të tregoheshit të kujdesshëm, edhe nëse mund të lindë një ndjenjë e bukur me dikë nga dashi apo shigjetari. Mos merrni përsipër më shumë në punë tani, por prisni edhe pak.

VIRGJËRESHA

Në dashuri energjia vazhdon të rritet dhe prej disa ditësh dielli nuk është më përballë. Mund të ketë disa përplasje me një koleg në punë. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe mos u mërzitni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

PESHORJA

N dashuri do të ishte më mirë të pyesni zemrën pavarësisht hënës që e keni kundër. Në punë keni një dëshirë të madhe për të rifilluar nga e para dhe mund të filloni së vepruari së shpejti. Ndoshta është koha të shikoni përreth dhe të kuptoni se në cilën rrugë po shkoni. Me pak fjalë, më mirë të mos qëndroni në vend. Kush fle nuk kap peshk.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 25 mars 2023), një bashkëpunim i bukur me partnerin rritet në dashuri, ndaj organizoni diçka të këndshme së bashku. Në punë, vini bast gjithçka për zgjidhjet dhe harroni konkurrencën e tepërt me të tjerët.

SHIGJETARI

Në dashuri fundjava premton të jetë e rëndësishme, me hënën në shenjën tuaj. Në punë, megjithatë, vazhdoni të fokusoheni në projektin tuaj të rëndësishëm. Nëse vërtet beson në diçka, jep gjithçka për ta realizuar atë. Askush nuk mund t’ju ndalojë.

BRICJAPI

Në dashuri ka diçka që ju shqetëson, dhe do t’ju shqetësojë edhe nëse mund të reagoni ashpër ndaj provokimeve. Për sa i përket punës, do të vijë një moment vendimtar: përballje me shefat dhe kolegët. Zhvilloni idetë tuaja përpara me entuziazëm.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 25 mars 2023), në dashuri mbërrijnë emocione të reja, veçanërisht për zemrat e vetmuara. Në punë, nga ana tjetër, ka pak nervozizëm, por është mirë të mos shqetësoheni shumë për këtë.

PESHQIT

Aftësia juaj për të vepruar do të shpërblehet, ndaj afrohuni me personin që ju pëlqen. Në punë, Jupiteri në shenjën tuaj sjell lajme të mira. Shijojeni këtë moment. Nuk ndodh gjithmonë dhe do të shihni që shpejt zgjidhet vetë.