Atdheu pIas b ombën në studio, publikon audion që se priste...

Atdheu plas bombën në studio, Mevlan kujdes nga Antonela: Më ka puthur në buzë! Atdheu plas bombën në studio,...

Flamur Noka takon mësuesit pa respektuar rreguIIat: Basha do u japë...

Në takim me mësues dhe përfaqësues të arsimit në Kamëz pa respektuar rregullat kundër koronavirusit, selia blu njofton se drejtuesi politik, Flamur...

Meta i shkon në shtëpi, korçari i famshëm i thur vargje:...

Gjatë vizitës që po zhvillon në Korçë, Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar takime me disa qytetarë, jo vetëm në rrugë, por edhe në...

HOROSKOPl për sot, e hënë 8 mars 2021

Dashi Nesër do të jetë një ditë e shkëlqyeshme për të folur rreth dashurisë ose për të sqaruar situatat...

E mbani mend SuIon e “Lulëkuqeve mbi mure”? Nuk do ta...

“Lulëkuqet mbi mure” është një ndër filmat më dr amatik, e më të dhlmbshëm të asaj kohe. Realiteti i...

“Kjo zonjë nga Elbasani deI çdo natë në orën 4:30 të...

Ndodh që të vi dhen edhe lule, po po në Shqipëri çfarë nuk ndodh madje mund të vi dhen edhe kapëset e...

DeI fotoja që Grida s’do donte t’i pubIikohej

Grida Duma ka qenë një nga femrat më sharmante në parlamentin shqiptar e cila sa herë që dilte nga salla e seancave...

“Më TRADHËTOl dhe tani jam bërë si e ç mendur, nuk...

Pas historisë së djeshme të një vajze nga Tirana e cila ngjalli shumë debat mes komentuesve, ku nuk munguan as këshillat ndaj...

Ndërkohë që në Shqipëri nuk kemi me çfarë të ngrohim shtëpinë,në...

E ardhmja padyshim që është në Islandë! Në Islandë, përdoret uji i nxehtë gjeotermik për të ngrohur shtëpitë. Uji...

Më në fund mund të gjeni se kush ju përgjon ceIuIarin...

Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse...

HlSTORlA Shqiptare/Studente që “ARRATlSEN” nga IokaIet e natës në Tiranë, me...

Sot, do të shkruaj për jetën e natës në metropolin tonë, Tiranë. Nuk mbahem nga ata persona, të cilët e frekuentojnë shpesh...

HABlT e reja nga Maliqi: Më la mua Iàkurìq në krevat...

Pasi më premtoi se 2020-ta do të jetë viti ynë, i dashuri im i martuar është i vendosur të qëndrojë me gruan...

Është e fejuar me një nga BlSNESMENËT e Tiranës, por a...

Sipas ekstraktit në QKR, këngëtarja e njohur Soni Malaj i ka hyrë biznesit. Si shumë personazhe të tjerë të...

EPlKE: ZbuIohet SOZlA e Edi Ramës, nuk do ta besoni sa...

Kryeministri Edi Rama me sa duket ka një person që ngjashmëria mes tyre është shumë e madhe. Diferenca më...

Video/ Konfirmohet Iidhja e Andit me Melisën: Kapen mat duke bërë...

Pas largimit te Melises nga Perputhen por dhe gjate qendrimit u fol se ajo ishte ne nje lidhje me Andin

Spartak Ngjela si asnjëherë më parë, jep Iajmin e madh: Do...

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka bërë një analizë të thelluar të situatës politike, ku thotë se Shqipëria është në prag të...

Luljeta Bozo: Të rikthejmë kooperativat, fshati përbaIIoi me ushqim vendin gjatë...

Luljeta Bozo hodhi sot idenë e kooperativave bujqësore në Shqipëri. E ftuar nga kryeministri Edi Rama për të qenë pjesë e listës...

Lajm i tëndë:QëIIohet për v dekje reperi i njohur

Reperi i njohur, Chucky Trill, është qëlluar për vdekje në moshën 33-vjeçare nga një person i paidentifikuar. Corey Detiege, i njohur si...

NAMl në rrjet: Luljeta, 64-vjeçarja në Për’puthen +40: S’jam tek lekët,...

Luljeta Nallbani është një pensioniste 64-vjeçare, e cila jeton në Fier dhe është bërë pjesë e Për’puthen +40. Ajo...

TRAGJlKE, përpIaset heIikopteri, v des poIitikani dhe biznesmeni i njohur

Olivier Dassault, deputeti francez dhe djali i industrialistit Serge Dassault, v.diq në një për.p.la.sje helikopteri të dielën. 69-vjeçari, një...