I fundit! Ish-kryebαshkiaku Vangjush Dako përfundon në sρital

Ish-kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako ka përfunduar sot i shtruar në spital.

Dëshmitarët pohuan për mediat se Dako me pizhama, shapka dhe një CD në dorë është parë të dalë nga reparti i neurologjisë dhe është drejtuar në reportin e imazherisë i shoqëruar nga një prej personelit të spitalit.

Dako i është nënshtruar një kontrolli në skaner dhe Rezonance magnetike. Nuk dihet çfarë problemesh ka ish-kryebashkiaku.