February 25, 2024
Lajme

I fundit! Kërcet arma, 37-υjeçαri qëllon në drejtim të bαshkëfshatarit

Të shtëna me armëzjarri janë regjistruar në fshatin Çepe të Belshit dhe shkak është bërë një konflikt mes dy bashkëfshatërëve për motive pronësi.

Policia bën me dije se shtetasi D.H, 37-vjeç, , gjatë një konflikti për motive pronësie me shtetasin K.C., 29 vjeç,

banues në fshatin Çepe, Belsh, dyshohet se ka qëlluar 1 herë me armë zjarri pistoletë në ajër dhe më pas është larguar.

Me marrjen e njoftimit shërbimet e Policisë menjëherë kanë shkuar në vendngjarje dhe janë vënë në ndjekje të autorit.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *