Ishte LIVE në rrjetet sociale, ρolicia shoqëron Cllevion 3 ditë pas Ιirimit nga bυrgu (VIDEO)

Kleviol Ahmeti ose Cllevio e pëson sërish.

Pas lirimit nga burgu tre ditë më parë reperi është arrestuar sërish paraditen e sotme.

Mësohet se shkak këtë herë kanë qenë ofendimet dhe kërcënimet e vazhdueshme në rrjetet sociale që nga momenti kur la qelinë.

Në momentin kur efektivët e policisë i kanë ardhur në shtëpinë e tij në Lushnje, Cllevio ka qenë “live” në rrjetet sociale.

Edhe gjatë shoqerimit, reperi vazhdon të jetë live në Instagram.

SHIKO VIDEON KËTU