Iu ρublikua video me dy djem në ρub, υαjza tenton υetëvrαsjen

Një video e një vajze në një klub nate, në praninë e dy djemve, të cilët i qëndronin ngjitur pas trupi, u shpërnda nga disa media online.

Gazetarja Fatma Haxhialiu reagoi ashpër përmes një shkrimi të gjatë, ku shprehet se e vetmja arsye pse kjo video mund të publikohet, është për të denoncuar dy persona, që abuzojnë me një vajzë jo koshiente.

“Po shikoj një video qe është bërë lajm në disa portale vërdallë; një vajze në pub që dukshëm duket e dehur dhe jo koshiente nga gjuha e trupit dhe dy qenie amorfe se burra nuk u them dot që i jargosen si qurre!

Ku është lajmi këtu, ta zëmë se kjo goca me koshience të plotë ka dalë me dy tipa e puthet në një pub…ku është lajmi këtu?

Ku është lajmi këtu, perverse te denoncohen këta jargët që nxjerrin video pa miratimin e saj dhe që ndër të tjera duhen denoncuar se është qartazi abuzim me një person të dehur dhe jo koshient.

Pse mbillni këtë lloj vreri duke shpërndarë në formë lajmi imazhet e një vajzë nën titujt bombastik; vajza treshe në mes të pubit, shikoni çfarë bën vajza!

Pra vajza, kjo imorale që bën veprime të turpshme, ndërkohë dy derrat e neveritshëm nuk përmenden askund!!

Lere me pastaj i treti, shoku qe ka bere videon me këtë qellim!!!

Uroj te dëgjoj se shpejti për arrestin tuaj!!!

Vajza te dashura, denonconi, denonconi, denonconi, e para, e dyta; kujdes me ke dilni, zgjidhni shoqet apo shoqërinë, kush te do nuk te le viktime e gallatës se dy shtazëve rastësore!!!!

Nqs do dilni vetëm, sigurohuni te pini aq sa të jeni të ndërgjegjshme dhe te keni nen kontroll situatën dhe gjithçka tjetër, sepse nuk i zihet besë askujt.

Ndjej keqardhje qe e them këtë por ja qe për fat te keq këtu ende fajësohet viktima dhe faji është i viktimës.

Ps; vajza është ne shok psikologjik dhe ka tentuar vetëvrasjen!

Uroj te ndihen me mire mediat dhe te gjithe ata qe vollën sa munden neper komente!”, shkruan Haxhialiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *