“Jam në një Μ ARRËDΗËNlE me 2 g rα të m. artυara”, 26-vjeçari rrëfen hαIIin

Lidhjet dashurore kanë histori nga më të ndryshmet njohjeje dhe dinamike. Disa janë shumë të lehta e disa nga më të komplikuarat.

Përsa i përket këtyre rasteve të komplikuara, një djalë 26-vjeçar ka rrëfyer historitë e tij të pazakonta.

Për më tepër ai shpjegon se është në gjendje të mirë ekonomike dhe mund të tërheqë këdo që i vë syrin.

Bëhet fjalë për dy lidhje me dy gra të martuara. Ai thotë se bëhet shumë xheloz për to dhe vetë nuk e kupton arsyen pse.

Ai ka shkruar: Prsh …une qe po ju shkruaj jam 26 vjec.Po dal direkt ne temë pa dashur ta zgjas .

Jam ne mardhenie me 2 gra te martuara te moshes 30-34 vjece, ndoshta edhe per faktin qe jam mire ekonomikisht dhe i afte per te terheq dike qe me intereson.

Problemi qendron qe jam shume xheloz per te dyja,sdua ti shkruaj njeri ne fb ne instagram etj .

Hyj ne fb e tyre cdo dite me dijenine e tyre . Ndihem keq kur lexoj mesazhe nga hamshore e legena qe i shkruaj me adres te rreme dhe mund te them qe mund te kem ber mbi 200 block.

Marrdhenie me burrat e tyre nuk kan per tmos then zero,jam 100 % i sigurt per kte .

Nuk po mundem dot te mos jem xheloz dhe 100 her pyes veten pse duhet te jem shum xheloz per dicka qe sesht e imja ???”