February 26, 2024
Lajme

“Kυsh e kaloi i pari 5-miliardëshin e eurove, ky apo Meta”, Romeo Kara ngre dγshimet e forta mbi Sali Βerishën

Ish-kryeministri Sali Berisha i pyetur dje gjatë një takimi me shoqërinë civile për pasurinë e familjes së tij, u shpreh se ai ka vetëm 100 mijë euro në bankë dhe një apartament.

Pas kësaj deklarate të Berishës ka ardhur një reagim ironik në rrjetet sociale nga juristi Romeo Kara.

“Ky plas edhe derrin me keto lloj prononcimesh.

Kurioz jam t’a di, cili e kaloi i pari 5 miliardeshin e eurove, ky apo Meta?”, shkruan Romeo Kara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *