“Kam simρtoma”, moderatori Ronaldo Sharko “nxjerr” rezυΙtatet e testit: Jam 2 muajsh shtαt zënë

Moderatori dhe ish-banori i ‘Big Brother VIP 2’ Ronaldo Sharka ka ironizuar ish-konkurrenten e “DWTS”, Ina Kollçaku, pasi kjo e fundit deklaronte se nuk ishte mirë fizikisht dhe se ndjeheshe sikur ishte shtatzënë.

Moderatori ka postuar dy instastory ku shkruan se ka blerë një test shtatzënie dhe se ka dyshime se është shtatzënë.