Kot nuk kanë thënë më mirë nëna se e bija/ Do hαbiteni se sa e bυkur është nëna e Dhurata Dorës

Këngëtarja e njohur Dhurata Dora, së fundmi ndau një footgrafi me fansat në llogarinë e saj në Instagram,

me të cilin arriti të tërheqë vëmendjen e të gjithë ndjekësve.

Në foto, Dhurata pozonte në krahun e së ëmës dhe askush nuk ta besonte diçka të tillë,

nëse nuk do të ishte vetë këngëtarja që do ta pohonte këtë fakt.

Mamaja e saj duket tepër në formë, dhe tani të gjithë jemi të qartë se nga buron bukuria e këngëtares.