“Kur e mora vesh i thashë prit është rradha ime”, ish missi shqiptar flet për sht.atzëηinë e të ëmës: Do të rriten bashkë me…!!!

Ish-missi shqiptar Almeda Abazi është një personazh shumë i përfolur në mediat shqiptare, por edhe në ato turke për sukseset në karrierën e saj dhe shkak të martesës me aktorin e famshëm turk Tolgahan Sayisman.

Ditën e sotme në një intervistë për emisionin “Ditë e Re” në rubrikën “Special Edition by Arjola Shehu” Almeda ka treguar reagimin qe pati kur mori vesh që do të bëhej me vëlla.

Ajo rrëfen se është mjaft e lumtur që nëna e saj e bëri me vëlla pasi tani ai është një shok i mirë për Efehan, djalin e saj.

“Kur e mora vesh në fillim për mamin i thashë është rradha ime njëher.

Por mirë që është bërë pasi ai dhe Efehan do të rriten bashkë dhe e duan shumë njëri tjetrin që tani.

Luajnë shumë me njëri tjetrin dhe besoj do vazhdojnë të jenë gjithmonë bashkë”– thotë Almeda.

Vëllai i Almedës është vetëm 6 vjeç dhe nga postimet në Instagram kemi parë se është i përkëdheluri i familjes bashkë me Efehanin.