LAJMI FUNDIT/ Mαkina i merr jetën 5-υjeçarit në qγtetin shqiρtar

Një makinë ka përplasur për vde kje një fëmijë pesë vjeçar në rrugën “Shaban Polluzha” në qytetin e Mitrovicës.

“Rreth orës 19:00 është raportuar se në rrugën ” Shaban Polluzha” Në Mitrovicë, ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira, një veturë dhe një biciklist .

Si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka humbur jetën viktima-biciklisti i moshes pesë (5) vjeçar”, tha ai për Gazetën Express.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *