Makina në flakë,ρυblikohet videon pak çaste pas atentαtit në Fushë Kruj

Makina në flakë, publikohet videon pak çaste pas atentatit

Gazetari i ABC, Artan Hoxha ka publikuar një tjetër video, vetëm pak çaste pasi ishte kryer atentati mbi urën e Fushë Krujës që u mori jetën tre të rinjve, Brilant Martinaj, Besmir Hoxhajt dhe Diklen Vatës.

Në video shihet se i makina tip “pasat” shkrumbohet nga flakët ndërsa brenda saj u dogjën edhe trupa e vrarë të Brilant Martinajt dhe Besmir Hoxhës. Ndërsa pak metra më tutje ishte i vdekur Diklen Vata.

SHIKO VIDEON KËTU