February 25, 2024
Lajme

Missi shqiρtar çυdit: Kam b. ërë …ks mbi deυe s’do e hαrroj asηjëherë – Ja si më ndοdhi…

Ish-misi Xhensila Pere tërhoqi vëmendjen e të gjithëve teksa kohë më parë deklaroi se vendi më i bukur ku ka bërë s*ks është mbi deve.

E ftuar sot në emisionin ‘ABC e mëngjesit’ Xhensila Pere ka sqaruar deklaratën e saj të bujshme. 


Ajo është shprehur se kjo e gjitha ka qenë një shaka e momentit dhe nuk është e vërtetë.

“E gjitha kjo ka lindur në një nga emisionet e Tur Hyskës dhe kemi qenë në panel të ftuar për Vitin e Ri dhe u bë pyetja

Ku keni bërë s*ks më lezetshëm dhe unë sapo isha kthyer nga pushimet nga Dubai dhe po shf*enonim atë

fa*ntazinë dhe thashë mbi deve me dy gungat, në mes, por nuk është e vërtetë.

Edhe sot e asaj dite vazhdon të lexohet”, u shpreh Xhensila.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *