“Mos i hëngshi ραratë”, shρërthen ish-banorja: Mbylleni Big Brother-in! Ρagυαni për fαtkeqësinë që ndodhi

Ish-banorja e Big Brother Ermion Lekbello ka reaguar ashpër pas sumit me armë ndaj Top Channel, ku mbeti i vrarë roja Pal Kola.

Ajo u bën thirrje drejtuesve të produksionit dhe bashkëpronareve, Sara Hoxha dhe Lori Hoxha që të mbyllin spektaklin e “Big Brother Vip”.

Ermiona ka publikuar një video ku shihen banorët brenda shtëpisë të cilët dëgjojnë të shtënat nga ngjarja e së hënës, duke shkruar:

“Të mbyllet ky emision, kaloi çdo gjë, nuk tolerojmë më. Të paguajnë këtë fatkeqësi që ndodhi. Mos i hengshi paratë”, ka shkruar Ermiona.