Olti Curri, thirrje Ramës: Jep dorëheqjen, ndrγshe do të mαrrim zυarrë

Sali Berisha dhe Ilir Meta po përdorin gjithë arsenalin e tyre mediatiko-politik, për të përfituar nga ngjarja e rëndë e Himarës, për të përfituar politikisht.

Ata po përpiqen të frymëzojnë revolta, duke bërë edhe thirrje për pjesmarrje në protestë, për të rrëzuar Edi Ramën.

Një prej shërbëtorëve të familjes Meta-Kryemadhi, Olit Curri, shkruan se nëse Rama nuk jep dorëheqjen, do ta marrin zvarrë.

“Çuçi, Kumbaro & Nano urgjent doreheqje pa konference shtypi, se ndryshe mesa lexoj nga reaginet, populli pushimet do i beje te kryeministria duke terheq Ramen zvarre…”, shkruan i ushtuquajturi bloger, Olti Curri, për të cilin thuhet se bën pjesë në borderonë e pagave të familjes Meta-Kryemadhi.

Si shumë gazetarë të tjerë në fakt!