“Pse më sheh të dashύrën”, sherr mes të rinjve në një klub ku ρerformonte këngëtari shqiρtar (VIDEO)

Një sherrr është shënuar mbrëmjen e djeshme në një klub më Pejë, ku ishte duke perforumuar këngëtari i njohur, Butrint Imeri.

Bëhet me dije se në përplasje janë përfshirë mbi 12 persona dhe nga pamjet duket se hedhin shishet drejt njëri-tjetrit.

Mediat kosovare bëjnë me dije se sherri ka nisur për një vajzë.

“Pse ma sheh femnën”, i është drejtuar i riu që ishte me vajzën një tavoline që qëndronte ngjitur me ata.

Butrinti në një moment ka ndrprerë këngën duke thënë “mos ëqyrni katunarët duke u kap në diskoteka”.

SHIKONI VIDEON KETU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *