Rrahu bashkëshortin dhe e bëri për sρital, αrrestohet grυαja

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetase pasi ka dhunuar fizikisht bashkëshortin e saj.

Rasti raportohet të ketë ndodhur të premten rreth orës 09:10 në Pejë.

Policia bën me dije se bashkëshorti i autores po merr trajtimin e duhur shëndetësor.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në deklaratën e policisë