Sαbiani dhe Άrdit Gjebrea bëhen krυshq

Ardit Gjebrea do të lidhë krushqi me Sabianin. Fjalët lart-poshtë dhe mediat, flasin për një fejesë në horizont. Joni, djali i Arditit ka rënë në dashuri me Keisi Medinin, vajzën e Sabianit. Sipas portaleve rozë, Joni dhe Keisi e kanë bërë lidhjen e tyre familjare pas njohjes së tyre.

Për rikujtesë, Keisi, vajza e Sabianit mori famë në Big Brother Vip 2, ku nisi të flirtojë me Krist Alia Dragot, por pasioni u ndërpre nga hyrja në shtëpi e Sabianit. Ndërkohë Joni, i biri i Arditit edhe ky ka pasur lidhje me disa vajza shqiptare, por pa u finalizuar në fejesë apo martesë.

Sabiani i cili të paktën në BBV la shijen t publiku si një baba që nuk i ndahet së bijës dhe që për çdo romancë të saj duhet të shprehte dhe ai mendimin, si duket është pro dashurisë së Keisit me Jonin e Ardit Gjebreas, pasi pritet që shumë shpejt çifti i ri të zyrtarizojë lidhjen në fejesë dhe Sabiani të bëhet krushqi me Ardit Gjebrean.