“Sa e ραdrejtë jeta”, Stresi hυmbet ρersonin e shtrenjtë

Dita e sotme ka qenë shumë e trishtë për reperin e njohur, Arkimed Lushaj, i njohur në fushën e artit si Stresi.

Dita e sotme ka qenë shumë e trishtë për reperin e njohur, Arkimed Lushaj, i njohur në fushën e artit si Stresi.

Dita e sotme ka qenë shumë e trishtë për reperin e njohur, Arkimed Lushaj, i njohur në fushën e artit si Stresi.

Këngëtari i njohur ka ndarë më 869 mijë ndjekësit e tij në Instagram, lajmin e trishtë, përmes të cilit ka lajmëruar ndarjen nga jeta të xhaxhait të tij, Kreshnik Lushaj.

Stresi ka publikuar një fotografi të xhaxhait të tij në Instastory dhe bashkangjitur ka shkruar:

“Sa e padrejtë jeta xhaxhai im kolonel. Kreshnik Lushaj sapo ndërroi jetë. Shpirti në paqe”.

Reperi nuk ka dhënë detaje të mëtejshme lidhur me shkakun e ndarjes nga jeta të personit të shtrenjtë për të.