Shitën viçin për të blerë miell/ Në skamje totale. Kjo është shtëpia ku hajdυti lidhi burrë e grua dhe u ρëd hυnoi υαjzën e mitυr në kasolle (Video)

Vlorë- Dalin pamjet nga bvanesa e familjes Ferraj, e cila u përball me një dramë ditën e djeshme.

Vitrin Çobaj, 38 vjeç hyri në banesën e tyre një ditë pasi u kishte blerë viçin, lidhi anëtarët e familjes dhe përdhunoi një vajzë 17-vjeçare me probleme të shikimit.

Siç shihet dhe nga pamjet e mëposhtme, familja Ferraj jeton në skamje dhe në varfëri totale. Ata rritën viçin që të blenin miell për të mbijetuar.

Por autori, i lidhi, i përdhunoi dhe u mori edhe paratë.

Ai u kap nga policia dhe pritet ndëshkimi maksimal pasi akuzohet për disa vepra si pengmarrja, përdhunimi, grabitja me armë etj.

https://streamable.com/o/vdw63s#?secret=xyiUodcrdz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *