Skαndal në Luksemburg: Pυblikohen momenti i sherrίt kur tifozët e Tiranës rrihen me njëri-tjetrin (VIDEO)

Skuadra e Tiranës nuk bëri një figurë dhe aq të mirë në përballjen e vlefshme më fazën kualifikuese të Ligës së Kampionëve në Luksemburg, kundër Dudelange.

Po ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishte sherri i madh që u zhvillua mes ultrasve bardheblu në stadium.

Ata u zunë me njëri-tjetrin dhe pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit. Kjo është një video e re nga sherri.

Nuk dihet pse ka nisur një sherr i tillë, kur bëhet fjalë për tifozë që mbështesin të njëjtën skuadër.

VIDEO:

Video Player