February 26, 2024
Lajme

Trαgjedia në Himarë, fαmilja Avdia hap dγert e mόrtit

Tragjedia e Himarës ka pikëlluar të gjithë qytetarët shqiptarë ditën e sotme, ku vajza 7-vjeçare e familjes Avdia, u përplas për vdekje nga skafi i drejtuar nga oficeri i policisë Arjan Tase.

Pas tragjedisë së sotme familja Avdia ka hapur dyert e mortit, ndërkohë që ceremonia mortore për përcjelljen për në banesën e fundit të vajzës 7-vjeçare do të bëhet ditën e mërkurë në orën 15:00 në Laprakë.

Postimi i Ismet Avdisë:

Shoke dhe miq, ju njoftojme me hidherim te thellë vdekjen e mbeses tone Jonada Bledar Avdia, ne moshen 7 vjecare, nga nje aksident tragjik në plazhin e Himares.

Varrimi bahet dt. 03.08.2022, ora 15:00, ne aresen: Familja Avdia, Rruga “Stanislav Zuber”, afer Intesa San Paolo Bank Laprake.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *