February 25, 2024
Lajme

Trοnditet Tirana! Ndërron jetë në spital 11-vjeçarja, zbαrdhen shkaqet e rënda

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Një 11-vjeçare e cila ra në kontakt me rrymën elektrike në banesë ka ndërruar jetë.

Sipas policisë, ditën e djeshme e mitura është paraqitur në Spitalin e Traumës për të marrë ndihmë mjekësore.

Por 11-vjeçarja nuk ka mundur t’ia dalë dhe sot rreth orës 08:35 ka ndërruar jetë në spital.

Lajmi konfirmohet nga stafi mjekësor.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *