VIDEO eρike! Fansi i ρropozon për martesë në mes të kόncertit, shihni reagimin e Xhensilës

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj ka mbajtur së fundmi një koncert dhe një prej fansave i ka propozuar për martesë.

Ajo menjëherë ka nxituar t’i tregojë se është e martuar.

Xhensila i ka treguar unazën në gisht duke ia prerë shkurt.

Videon e këtij momenti mund ta shikoni më poshtë:

SHIKO VIDEON KËTU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *