VIDEO/ “Ktheje mo fγtyrën, jam djαli i Sali Lushës, ke të fala nga…”, pamje të rënda, momenti kur Stresi dhυnon një tjetër reper: Ooo, nuk flas mo o burrë!

Pak ditë më parë reperi i njohur Stresi, së bashku me një grup djemsh kanë dhunuar një tjetër këngëtar, të njohur me nofkën BMT. Së fundmi, kanë dalë pamjet e momenti të dhunës, ku shihet Stresi duke goditur BMT me grushte.

“Ke të fala nga Sali Lusha…. Dëgjo këtu, jam djali i Sali Lushës, fole mo… shif ktu, më ka rënë në qafë, më ka prek familjen, ktheje mo fytyrën”, dëgjohet t’i thotë Stresi.

Ndërsa reperti BMT dëgjohet duke bërtitur dhe duke kërkuar që të mos e dhunojnë më.

“Oooo, nuk flas mo o burrë”, dëgjohet ai duke i thënë Stresit.

https://streamable.com/e/2jypri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *