Dalin pamjet, vajza ekzekuton në mes të rrugës një grua (Video)

Një video e rëndë është publikuar nga mediat ndërkombëtare, ku një grua me një armë në dorë shfaqet pa mëshirë, duke goditur një grua tjetër mes një turme me njerëz.

Gruaja bjonde shihet me xhaketë lëkure, dhe largohet e qetë, si të mos kishte ndodhur asgjë, pas vrasjes.

Në pamjet në fjalë, shihet vrasësja, duke iu afruar 42-vjeçares Delia Johnson.

Vrasësja “gjakftohtë” shihet teksa nxjerr armën dhe godet me plumb pas koke viktimën.

Pas kësaj ngjarje turma largohet e tmerruar nga vendi, ndërsa autorja hipën në një makinë të bardhë tip Benz dhe largohet.

Raportohet se policia i është vënë në ndjekje dhe ende s’e ka arrestuar gruan që kreu krimin.

VIDEO KETU