Tani është e lumtur me Eduartin pres dhe fëmijë, por ja ku jeton sot...

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është treguar gjithnjë diskrete për jetën privatedhe ish-bashkëshortit të saj Arditit. Per kete te...

Turqia provokon sërish Greqinë: Blini avionë sa të doni, popuIIsia juaj po shkon drejt…

Kur dukej se marrëdhëniet mes Turqisë dhe Greqisë po shkonin drej normalitetit, media turke “Yeni kafak” që cilësohet si pro-Erdogan i ka...

Një familje e bukur: Bashkohen Mozzik dhe Loredana

Mozzik dhe Loredana kanë qenë dhe vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e tyre private.

BURRl që e MAHNlTl botën: Shërbeu si karrige për gruan e tij sh tatzënë...

Ky eshte burri me i mire ne bote keshtu eshte cilesuar sepse ka ndihmuar gruan e tij sh;tatzen dhe eshte ber si karrige per...

Arbana Osmanit i bëhet ‘zemra maI’ nga SURPRlZA që mori nga djaIi (Foto)

Arbana Osmani përpos një moderatore e suksesshme është edhe një nënë shumë e përkushtuar ndaj djalit të saj, Jonit. Me rastin e festës së...

Si kurrë më parë: Eni Çobani bën ndryshimin e PAPRlTUR në pamje

Eni Çobani mbetet prej vitesh një nga juristet më të dashura për publikun e që me rubrikën “Shihemi në gjyq” ka ndihmuar...

Ishte ‘mërzitur” duke pritur pronarin, qeni filmohet duke i rënë borisë së makinës pa...

Ky është momenti kur një qen, që ka mësuar sesi t’ia bëjë të ditur pronarit që po mërzitet, i bie borisë së një automjeti...

‘Nga qëndrimi në krah të Berishës, tek 7 profesionet e tij’, 52 sekretet e...

1- Edi Rama ka lindur më 4 korrik të vitit 1964 në qytetin e Tiranës. Është djali i Artistit të Popullit, Kristaq Rama, kurse...

Spartak Ngjela: Bashën e kanë kërc.ënuar në Gjermani

Avokati i njohur Spartak Ngjela beson se Lulzim Basha mund të jetë kërc.ënuar politikisht gjatë vizitës së tij në Gjermani. Në një intervistë në RTV...
0FansLike
68,303FollowersFollow
32,600SubscribersSubscribe

Featured

Most Popular

Kush Iexon më mirë, Ardi DauIIxhiu apo deputetja që ZËVENDËSOl Bashën?...

Këto kohë është përfoIur shumë në rrjetet sociale një fjalim i deputetes, Majlinda Halilaj e cila zëvendësoi Kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim...

Latest reviews

Bes Kallaku publikon foton e rrallë krah prindërve të tij, ja...

Bes Kallaku është nja nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Besi gjithmonë ndan me fansat foto me gjyshen e tij Ijen por...

Burri iku në shtëpi tápë fare, i HlDHET gruas dhe… Të...

Ditët tona një nga këshillat më të mira që ju japin miqtë edhe familjarët është të mos e teproni me pijen pasi...

Vendosi kamera për të parë a e tradhtonte e dashura, djali...

Një djalë vendosi të provonte besnikërinë e të dashurës së tij duke ia punuar me një kamera të fshehtë. Ai kërkoi ndihmën e një kompanie...

More News