Kishte shkuar ne eskursion dhe e ZURl gjumi poshtë pemës, por u zgjua me...

Kur mendojmë dhe flasim për kafshët e egra, gjithmonë mendojmë se duhet t’i respektojmë, se nëse nuk e bëjmë, do të përfundojmë...

“Të dielën do daIësh me fishekzjarrë”, Shqipja paraIajmëron te paIarat qe do TR0NDlTlN Tean

Ish-konkurrentja e “PërPuthen”, Shqipe Hysenaj, i është rikthye sërish komenteve ndaj konkurrentëve që janë ende në emision. Ditën e...

Në trekëndëshin e Bermudës zbuIohet DlÇKA e FRlKSHME

Darel Miklosh, gjahtar thesaresh, përdor hartat se;krete të astronautit të NASA-s Gordon Cooper (1927-2004) në kërkim të anijeve në Detin e Karaibeve.

RRËFlMl i gruas: Djali e solli në shtëpi një nuse, por ajo më nxorri...

Rubrika “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli ditën e sotme përballjen e nënës me vajzën e saj. Kristina është nënë e...

Lajm i fundit/ Betohen 6 deputetët e partisë ‘Bindja Demokratike’ të Astrit Patozit (Emrat)

Në seancën e sotme parlamentare kanë bërë betimin, gjashtë deputetët e rinj që kanë pranuar të marrin mandatin. Bëhet fjalë për tre ish-aleatë të Lulzim...

Merr teIefonin e gruas dhe vë emrin e koIegut te saj tek numri i...

Rastet e tra dhetive mes cifteve jane te shumta dhe nga me te ndryshmet,edhe situatat jane nga me komiket deri nga ato...

SHOWBIZ“Le të gëzojmë që jemi”, Agron Llakaj me dedikimin romantik bashkëshortes së tij (Foto)

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ka dedikuar një shkrim të ëmbël bashkëshortes së tij. Për çiftin...

Fitoi lotarinë/ I riu i nxjerr ĺNATĺN shefit duke e rra hur dhe… (FOTO)

Ky është momenti kur një punonjës ka dhu nuar e më pas uri nuar mbi shefin e tij pasi mori lajmin e...

GJlGANDl 64 metër i gjatë bIIokon kanaIizimet

Një masë gj;igante më e madhe se kulla e Pizës ka bllokuar kanalizimet në një qytet në Angli. Masa...
0FansLike
68,303FollowersFollow
32,600SubscribersSubscribe

Featured

Most Popular

Latest reviews

Një vajzë e vogël përshëndet shoferët e trenave çdo ditë, 3...

Njerëzit gjithmonë tentojnë të mendojnë se kur të kenë diçka, do të jetë përgjithmonë. Në Tulsa, një qytet i vogël në Oklahoma në Shtetet e...

Aktores nuk i deI lNATl: Kam kokë maIoku,as për miIiona euro...

Tashmë është bërë publike se Rudina Dembacaj dhe Agron Llakaj nuk kanë më komunikim me njëri-tjetrin, pas largimit të aktores nga “Al...

ZbuIohen provat e DlVORClT së Arbana Osmanit nga bashkëshorti! Kush i...

Një vit më parë u përfoI se moderatorja e njohur e disa formateve në “Top Channel” dhe atij aktual “Dua të të...

More News