Kejvina e d.ehυr me një mαs.hkuII, Ja ç’bën ajo nën… (Video)

Modelja Kejvina Kthella u bë e njohur për opinioni pu/blik në emisionin e Ermal Mamaqit.

Ajo ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndanë edhe foto “h.ot” me ndjekësit e saj.

Por së fundmi, një video e saj është pu/blikuar në rrjet ku duket se modelja e ka tepruar pak me alk.o.olin.

Ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim në formë dhe gjithmonë të ku/ruar, në videon e mëposhtme shihet e d.ehur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *