LAJMI I FUNDIT: Atdheu dhe Olsa flasin për lidhjen e tyre

Prej muajsh tashmë Për’puthen është kthyer në temë bisede të përditshme.

Ndërsa çdo ditë protagonistë të programit dalin në skandale të bujshme.

Përveç konkurrenteve, edhe autorja e emisionit raportohej nëpër mediet rozë se ishte në lidhje me konkurrentin nga Kosova, Atdhe Xheravina. Ata thuhet se ishin në lidhje prej 3 vitesh. 

Mirëpo lidhja e tyre po kalonte në një moment të vështirë, ndaj dhe Olsa zgjodhi ta ftonte Atdheun në Përputhen për ta mbajtur pranë vetes.

Asnjëri prej tyre deri pak më parë nuk kishin komentuar asgjë në lidhje me këto raportime.

Pak më parë, Atdhe Xheravina ka shpërnadrë një video në rrjetin social në Instagram së bashku më Olsa Muhametin.

“Mirëmëngjesi. Jam me të dashurën duke pirë kafe”, thotë Atdheu. Olsa i thotë:

“Po nga e nxorën këtë a thua nga intervista”.

Ndërsa Atdheu duket se ironizon me situatën duke thënë se: “Më e keqja na kanë bërë 3 vite, ne kemi 6 vite”.

“Po, ne kemi 6 vite, keni gabuar. Cka do të nxjerrni tjetër”, thotë Olsa.