A e dini pse Noizy nuk pοston fotografi të vajzës së tij, Leaηdrës? (VIDEO)

Disa vite më parë,Noizy u bë baba i një vajze.

Edhe pse lidhja e tij nuk funksionoi, raporti i tij me të bijën është shumë I mirë.


Por pse ai nuk pub likon asnjëherë fotografi të saj dhe flet shumë rrallë për të?

Rreth kësaj, reperi nga Shqipëria ka folur javë më parë në emisionin NIN në Klan Kosova.

Ai tregoi arsyen pse nuk ndan imazhe të saj me ndjekësit dhe shumëçka tjetër rreth saj,karrierës dhe jetës së tij personale.