Dëshmi të reja trοηditëse theΙΙojnë skαηdalin e “Dυbai Ρorta Pottγ”, υαjzat rrëfejnë momente t merri: Na detγruan të hαnim…

Disa javë më parë, e gjithë bota u trondit nga skandali i “Dubai Porta Potty”, pas disa videove të publikuara në rrjetet sociale, ku vajzat kryenin veprime përtej imagjinatës, në këmbim të parave.

Sheikët e Emirateve të Bashkuara Arabe kërkonin që vajzat të kryenin marrëdhënie seksuale me ta, me kafshët e tyre shtëpiake, kryesisht qentë dhe madje i detyronin të hanin edhe jashtëqitjet e tyre.

Pas reagimeve të shumta për vajzat që pranonin të kryenin këto akte në këmbim të parave dhe jetës luksoze, kanë dalë në dritë të tjera detaje tronditëse.

Krahas jashtëqitjeve të burrave, kanë dalë dëshmi të vajzave që pohojnë se atyre i është kërkuar të angazhohen që nga urinimi deri te ngrënia e jashtëqitjes së devesë.

Një vajzë ka deklaruar se ka qenë dëshmitare e kërkesave që bëhen nga sheikët, në këmbim të fluturimeve falas për në Dubai dhe gjërave të luksit apo edhe 50 mijë eurove.

Ajo ka rrëfyer se ka shkuar në një rezidencë të izoluar, ku pasi janë zhveshur, disa burra i kanë kërkuar të hanin jashtëqitjet e mbushura në kova, ndërsa më pas i kanë detyruar të lëpinin edhe dyshemenë.

Vajza është shprehur se pas këtyre akteve ata kanë kaluar një gjendje jo të mirë psikologjike, që shoqërohej me ndjenjën e pështirosjes.

Një grυp prej 10 personash rrαhin një person që shkoi t’i ndαnte! Grυaja e tij i qëΙΙon me tenxhere nga ballkoni

Një incident i dhunshëm ka ndodhur mesnatën e djeshme në Selanik pranë rrugës Delphin.

Mediat bëjnë ne dije se një grup prej 10 personash nga Gjeorgjia janë kapur nga duart duke u goditur me shkelma dhe grushte jashtë një restoranti në sy të dhjetëra njerëzve.

Skena u zhvendos më pas në një tjetër rrugë. Një 37-vjeçar i habitur për shkak se nuk po e kuptonte se çfarë po ndodhte dyshohet se u afrua pranë tyre dhe tentoi t’i ndante.

Por nuk shkoi ashtu siç pritej. Personat që ndodheshin në grup iu kthyen 37-vjeçarit dhe tentuan ta godasin me grushte në fytyrë.

Gruaja e tij doli në ballkon për shkak se dëgjoji zhurmat dhe kur pa se burri i saj po dhunohej nisi të hedhë tenxhere nga ballkoni për të goditur agresorët dhe më pas zbriti në rrugë duke kërkuar ndihmë nga policia.

“Menduam se ishin të shtëna”, thanë banorët e lagjes. Agresorët arritën të largoheshin para se të vinte policia.

Kot nuk kanë thënë më mirë nëna se e bija/ Do hαbiteni se sa e bυkur është nëna e Dhurata Dorës

Këngëtarja e njohur Dhurata Dora, së fundmi ndau një footgrafi me fansat në llogarinë e saj në Instagram,

me të cilin arriti të tërheqë vëmendjen e të gjithë ndjekësve.

Në foto, Dhurata pozonte në krahun e së ëmës dhe askush nuk ta besonte diçka të tillë,

nëse nuk do të ishte vetë këngëtarja që do ta pohonte këtë fakt.

Mamaja e saj duket tepër në formë, dhe tani të gjithë jemi të qartë se nga buron bukuria e këngëtares.

“Me 2.000 euro nuk jetohet”, flet vajza e bizηesmenit shqiptar…

U bë e njohur me serialin ‘O sa mirë’, bukuroshja e ek ra nit Erza Ramuka ka rea guar së fundmi në emi sionin

‘Gla mour Zone’ në RTV ORA, mbi një deklaratë që ka bërë xhi ron e rrjetit. 


Vetëm pak kohë mëparë, pu shtoi por talet një deka ratë ku ajo tha se ‘Me 2.000 euro nuk jetohet në Kosovë’.

Ester Bylyku: Cili ka qenë momenti yt më i sik letshëm tel eviziv? Erza Ramuka:

Ka qenë një in ter vistë që kam dhënë në emis ion in ‘n’Kosov S h ow’. Unë asnjëherë nuk kam thënë me 2.000 euro nuk jetohet në Kosovë.

Po rtalet e kanë tril luar këtë për kl ikime. Në Kosovë dhe në të gjithë botën jetohet sipas mundësive, dikush me një rro gë të vogel,

dikush me ndi hmë soc iale, dikush me një rrogë mes atare.Nuk do të shprehesha asnjëherë në atë menyrë.

Njihυni me qytetin nëηtokësor në Shqipëri, vendstrehimi më i mαdh dhe i fortifikυar në rajon (VIDEO)

Në kthinën e një lokali në Kukës ndodhen një palë shkallë.Në pamje duken pa funksion dhe ashtu të harruara.

Askush nuk e di se aty është njëra prej pesë hyrjeve më të rëndësishme të qytetit nëntokësor.

Njërit prej vendstrehimeve më të mëdha në rajon e i fortifikuar për tu bërë ballë shpërthimeve at’omike.

Me inxhinier Feti Gjicin edhe grupi i ABC News për herë të parë zbriti në Kukësin e nëndheshëm.Jo pak por më shumë se 30 metra nën atë ekzistues. Shkallët në formë rrethore s’kanë të sosur në zbritje.


Kryqëzime e tunele si një labirint pa fund.Duhet të kesh frikë nga keq orientimi e mos dish të kthehesh në dalje,

ndaj nuk largohesh dot më shumë.Inxhinier Fetiu e njeh mirë sepse ka qenë projektues edhe ndjekës i punimeve.

Të habit fakti kur mëson se për Kukësin nëntokësor është punuar gati 20 vite e shpenzuar miliarda.Ndërtime të pabesueshme.

Një spital për 300 shtretër, fabrika e prodhimit të bukës, hapësirat e tjera për vendkomanda e shumë zyra për administratën.

Pra e përllogaritur për 20 apo 30 mijë banorë në një periudhë kohore për të paktën 4 deri gjashtë muaj.

Tunelet në trajtë labirinti lidhin çdo hapësirë e përshtatur për funksione të ndryshme.

Kurse hyrja realizohej në pesë vende të ndryshme të qytetit.Një pjesë ë pallateve e ndërtuar në atë periudhë, i kanë në çdo shkallë portat e blinduara dhe tunelet hyrëse për në qytetin e nëndheshëm. 

SHIKO VIDEON

EKSLUZIVE: Pas shumë υitesh sot pυbIikohet emri e f emrës që ishte me Sokol Olldashin ditën e AKSlDENTlT

Teksa kanë kaluar plot pesë vjet nga ngjarja më tragjike, që tro nditi Shqipërinë dhe gjithë politikën,

ak sidenti fa tal që i mori jetën Sokol Olldashit, të vërtetat vijojnë ende të mbahen tu rpshëm sekret, shkruan Pamfleti.


I cilësuar pad yshim si një ndër ska ndalet më të mëdha politike, ku preken interesat e të dyja kaheve,

djathtas dhe majtas, politika është kujdesur me çdo ku sht të mbajë të fshehtë të

vërtetën më të madhe të ak sidentit të tme rrshëm të mbrëmjes së 20 nën torit 2013.

Ku vi ktimë mbeti një ndër figurat më të rëndësishme të PD, ministri dhe deputeti i kohës së Sali Berishës, Sokol Olldashi.

Në makinë me Olldashin ka qenë gruaja e ish-ministrit të Partisë Socialiste, Ilirjan Celibashi,

që është njëherësh dhe motra e kreut të Partisë Republikane, aleatit të Lulzim Bashës, Fatmir Mediu, Ardjana Mediu (Celibashi).

Shqiptarët, politika dhe dre jtësia e dinë mjaft mirë këtë të vërtetë, që i nx inë edhe më shumë fytyrën politikës së zu llumeve e ska ndaleve.

V. αjza e kryebashkiaκut shqiptar, do t’iu Ιë ρa g jυmë soηte…

Lotina Haziri, vajza e politikanit kosovar Lutfi Haziri, di gjithmonë

si të marrë vëmendjen e fansave të saj, por edhe të medieve rozë.

Edhe pse re në moshë, por ajo nuk nguron reklamuari linjat dhe bukurinë që posedon.

Në shumicën e fotove që poston, ajo shihet shumë pr.ovokuese.

Në foton e fundit ajo ka zbuluar barkun, duke ka reklamuar “piercingun” në kërthizë.

 SHIKO VIDEON

A e dini se e dαs hυra e cilit poΙitikan shqiptarë është gazetarja e njohur?

Moderatorja më e përfolur e momentin është Blerona Zeqiri.

Që nga ndryshimi i saj drastik në peshë, ajo nuk kalon pa u komentuar nëpër mediat rozë.

Bukuroshja e televizionit, merr vëmendje nga foto e videot e shumta të cilat i publikon në llogarinë e saj instagram.

Por, përveç dukjes e stilit të saj, Blerona jo rrallë herë përmendet për jetën e saj privatë.

Nëpër rrjetet sociale, kanë qarkulluar zëra se Blerona është në ‘lidhje’ me një politikan shqiptarë.

Mirëpo, Blerona as nuk e ka mohuar, e as pohuar ndonjëherë.Se sa është e vërtet mbetët të shihet në vazhdim.

Do të “ha biteni” , ja cila është m oshα në të ciΙën fe mrαt “d ίgjeη ρër … ks”

Ndoshta pjesa më e madhe do të mendojnë se bëhet fjalë për vajzat e reja, ato që janë rreth 20 vjeç, por jo.

Zbulime të shumta kanë dalë në përfundimin se gratë janë shumë më të interesuara për se ks në të 30-tat dhe 40-tat e tyre. 

Edhe pse këto ishin rezultatet, hulumtuesit gjithashtu kanë vënë re se tek femrat e kësaj moshe

në krahasim me të kaluarën ka rënë shumë siguria në shtrat.

Si pasojë e frikës nga menopauza e hershme, gratë bëhen më të fru/struara dhe duan më pak se ks,

por përsëri dëshira për marrë/dhënie dom/inon tek mosha 30-40 vjeç.

Pothuajse 75 për qind e grave të anketuara kanë qenë të frikësuara nga meno/pauza dhe

po e njëjta shifër e grave që kanë arritur në menopauzë kanë deklaruar se i ka penguar në marrë/dhënie.

Ηαbit 27-υ jeçarja: “Β. eqαrët më dυan si das hnοre, por unë d.υa një b υrrë të fortë që më…”

Keta të përball me lloj-lloj sfi/dash e ndonjëherë dis/fatat na bien për pjesë.

E bukura është kur ti i përballon ato dhe nuk të mposhtin par/agjykimet e njerëzve.

E tillë është edhe historia e mbërritur në redaksinë tonë, ku një zonjë e div/orcuar,

e cila ka një vajzë 7 vjeçe kërkon një mbështetje, kërkon të njohë dikë që ta ketë në krah pava/rësisht atyre që ka kaluar. 

Ajo është e vu/ajtur në jetë, por ia ka dalë më së miri me punën dhe të ardhurat e saj.

Zonja shprehet se beqarët duan ta mbajnë si da/shnore për faktin se ka një vajzë,

ose i kërkojnë ta lërë atë tek prindërit, gjë që 27-vjeçarja nuk e toleron dot. Kështu,

gruaja kërkon një burrë të divorcuar ose të ve që të mund të krijojnë një familje. Sigurisht, për këtë ajo ka disa kritere.